"B" mužstvo vyškolilo lídra soutěže a připsalo si devátou výhru v řadě!!

K. Řečice "B" - Lásenice 5:0 (0:0)

Góly: Kovář 2x, Sedláček S., Grošek, Roubík Z.

Sestava: Šamal-Nový,Vyhlídka,Markes V.,Vosecký P.-Mach,Porochoňski,Markes F.,Vosecký J.-Houska,Kovář

Střídali: Grošek, Sedláček S., Sedláček F., Smrž, Roubík Z.

"B" mužstvo odehrálo další vítězné utkání a doma si hladce poradilo s lídrem soutěže. První poločas se odehrával na soupeřově polovině, ale Lásenice dobře bránila, nebo jí podržel golman, například když vytáhl Housky střelu z přímého kopu zázračně na břevno. Řečice hrála svůj klasický styl, po zemi a přelávala hru z prava do leva a leva do prava a Lásenici jsme donutili nakopávat míče, což nám vyhovuje. Jednu velkou šanci si hosté vytvořili, ale výborně nás podržel golman Šamal. Vstřelení branky bylo otázkou času, ale v první půli se již nic neodehrálo. Ve druhé půli dostali šanci náhradníci a vedli si výborně. Nejprve se dvakrát prosadil kanonýr Kovář, kterému hraní z "B" mužstvo opravdu prospívá a vstřelil svůj 12. gól jen za jarní část, poté uklidil míč na dlouhou nohu do sítě Sedláček S., další branku přidal hlavou z rohu Grošek, který právě na podzim svými góly táhnul Lásenici a borec nakonec byl Z. Roubík, který hlavou uklidil do sítě centr Smrže. Konec zápasu Lásenice dohrávala jen z povinosti a čekala na závěrečný hvizd. Řečice tak po víkendu slaví opět 6 bodů a skére 11:1, což je pro řečické diváky skvělá pozvánka na příští domácí zápasy.