"B" utrpělo vítězství nad Halámkami, které přijely v devíti hráčích!

K. Řečice "B" - Halámky 2:0 (1:0)

Sestava: Malý-Sedláček F.,Vyhlídka,Pražák,Kvasnička-Mach,Zeman,Vosecký J.,Sedláček S.-Houska,Kovář

Střídali: Mikšátko, Porochoňski, Roubík,

Branky: Zeman, Roubík

Řečice se opět herně trápila, oslabené Halámky, které se sešli pouze v devíti hráčích, zaparkovaly na vápně autobus a my se téměř celou první půli snažili dostat se do vápna. Platonická Řečice se dostala za celou půli k několika střelám, které letěly většinou hodně mimo. Jedinou branku vstřělil hlavou po pěkném centru Zeman. Jinak v prvním poločase to byla přehlídka nepřesných centrů a pohybem hráči také nehýřili. Halámky se dostaly do jedné šance, kterou ale Malý s pomocí Pražáka zlikvidoval.

Ve druhé půli se přeskupily řady a Řečice hrála systém 3-4-3 s PRažákem na hrotu. Řečice zase měla logicky územní převahu, ale do vápna né a né se dostat. Velkou šanci měl Pražák, kterého hlavičku zázračně špičkou kopačky zlikvidoval golman. Líná Řečice si jinak moc šancí nevytvořila. Po rohovém kopu hlavičkoval Vyhlídka do břevna a Houska zanedlouho napálil také břevno. Halámky se dostaly do dvou brejků, kdy jednou vyboxoval míč Malý a podruhé vyřešil situaci včasným výběhem. Těsně před koncem zápasu předložil Houska Roubíkovi a ten s přehledem zakončil na 2:0.