K. Řečice "B" - Suchdol "B" 3:0 (0:0)

Góly: Houska 2x, Zeman

Sestava: Janda-Nový M.,Pražák,Vyhlídka,Sedláček F.-Mach,Zeman,Vosecký J,Sedláček-Houska,Roubík

Střídali: Porochoňski,Jánošík O.,Markes V.

Nedělí zápas na skvěle připraveném trávníku, jemuž předcházel zápas "A" mužstev ze soboty, začal lépe Suchdol, který byl lepší na míči a v kombinaci. Suchdol dobře kombinoval, ale narážel na dobře organizovanou obranu Řečice. Jednu střelu z dálky vyrazil bravurně Janda. Řečice se osmělila a začala být aktivnější. Vyloženou šanci měl Nový, kterého našel přímým kopem za obranou Vyhlídka, ale při zakončení spanikařil. Další dobrou šanci měl stoper Pražák, který si naskočil na rohový kop a trefil spojnici. Hra se ve druhé půli vyrovnala a Řečice si připsala ještě pár dalších menších šancí, ovšem bez zužitkování.

Ve druhé půli začla být Řečice nebezpečná. Suchdol se snažil stále kombinovat, ale pořád narážel na obranu a Řečice podnikala rychlé brejky. Asi v 70. minutě po akci Macha na pravé straně vstřelil první branku utkání Houska do prázdné z beyprostřední blízkosti. Další branku přidal Zeman střelou z velkého vápna. Řečice byla chvilkami nervózní, ale i tak Suchdol stále do ničeho nepouštěla. Hosté se tak pokoušeli střílet z dálky, ale střely končily vždy v ochranné síti. Pro zranění vzstřídal 10 min před koncem Vyhlídka za Markese, který svou chybou nechal postupovat hned 3 hráče na samotného Pražáka, ale ten perfektním skluzem situaci zachránil a korunoval tak perfektní výkon. Hned nato vstřelil svou druhou branku Houska a Řečice tak slaví další vítězství, tentokrát 3:0.