"Bečko" se dneska herně trápilo, přesto uhrálo s rozjetým Rapšachem cennou výhru 6:3.

K. Řečice "B" - SK Rapšach 6 : 3 (3:3)

Branky: Vyhlídka, Nový M., Janeček, Kovář, Roubík, Vosecký J.

Sestava: Šamal-Nový M.,Vyhlídka,Markes V.,Sedláček F.-Mach,Porochoňski,Markes F.,Sedláček S.-Houska,Kovář

Střídali: Smrž, Janeček, Roubík, Vosecký

Za horkého počasí se na řečickém staduinu sešly týmy, které v jarní části zatím nepoznali porážku. Od počátku jsme se snažili hrát kombinačně, ale hráči Rapšachu velmi dobře bránili už od středu hřiště a moc prostoru nám nenechali. Nám se nedařila hra přes krajní beky, tudíž jsme se uchýlili k nákopům, což nám moc nevyhovovalo. Soupeř navíc hrozil z brejků, hned z prvního dal po chvilce hry branku rychlonohý Biháry, který samostatný nájezd zakončil přesně. Hra se nám nedařila, a tak zákonitě přišel trest v podobě druhé branky, když nikým nehlídaný obránce Rapšachu přesně hlavičkoval na přední tyč. Řečice se stále trápila a narážela na dobře organizovanou obranu. Když to nešlo po zemi, přišla velká chvíle stopera Vyhlídky, který si naběhl na krásně zahranej rohový kop Housky a hlavou přesně zakončil. Bohužel následoval další brejk a Biháry opět v samostatném nájezdu nedal Šamalovi v brance šanci. Záhy přišlo snížení, nikoliv však od našich nebezpečných útočníků, ale do uličky si naběhl opět ofenzivně laděný bek M. Nový a přesně zakončil. Chvilku před koncem prvního poločasu bylo srovnáno, když nikým nehlídaný Janeček netradičně hlavou vyrovnal.

Ve druhé půli jsme chtěli hru zlepšit, což se nám dařilo a začli jsme kombinovat a tlačit se dopředu. Začala fungovat naše hra od zadu a dá se říct, že jsme soupeře přehrávali. Na 4:3 přidal po rohovém kopu po závaru před golmanem důrazný Kovář. Obávaný kanonýr po chvilce důrazně bojoval o balon s golmanem, kterého fauloval, podrazil a bohužel zranil - jako celek přejeme brzké uzdravení a doufáme, že zranění nebude nijak vážné. Rapšach musel přeskupit řady a na jeho hře se to velmi projevilo, dalo by se říct, že od této chvilkyuž domácí celek dominoval. Další branku přidal mladík Roubík, který zřejmě zdědil fotbalový talent po svém otci, který byl dlouhá léta velkou oporou rečického fotbalu. Poslední tečku přidal dnes střídající J. Vosecký, kterému gólovou příležitost připravil opět Roubík. Konec se dohrával už jen z povinnosti, na hráčích už se projevovalo velké horko a všichni se viděli už ve sprše. SK Rapšach sympaticky hru nezabalil a snažil se dlouhými nákopy či brejkovými kombinacemi s výsledkem něco udělat, avšak obrana ve druhém poločase fungovala tak, jak jsme na to zvyklí z minulých zápasů. Celé mužstvo skvěle podporovala divácká kulisa s bubny, za což mají od nás hráčů "B"mužstva  velký dík. Doufáme, že i přes mizerný první poločas diváci nelitovali, že zvolili zápas okresní soutěže na úkor zápasu našich hokejek o bronz. Řečičtí fanoušci viděli o víkendu 15 našich branek, což je opět velmi pozitivní a zase slavíme domácích 6 bodů.