"Béčko" uhrálo ve vedoucím Klikově remízu 1:1

Blesk Klikov - K. Řečice "B" 1:1 (0:1)

Góly: Houska

Sestava: Šamal-Nový M.,Vyhlídka,Pražák,Vosecký J.-Markes F.,Dymák,Zeman,Kupka-Houska,Kovář

Střídali: 45. Smrž,70. Roubík, 80. Šenkýř

Do Klikova odjela řečická rezerva i přes mnohé absence v poměrně dobré sestavě, především se silnou útočnou dvojicí Houska-Kovář. Díky nelichotivé bilanci z minulé sezony, kdy Blesk dvakrát "A"mužstvo porazil a postavením v tabulce - lídr proti poslednímu, hodně lidí čekalo, že rezerva přijede s debaklem. Od první minuty se hrál svižný fotbal, domácí Řečici zatlačili a přehrávali. Celý tým dobře bránil a velmi dobří klikovští hráči se do vyložených šancí vůbec nedostávali. Po 25. minutovém tlaku Řečici skvěle vyšel brejk, kdy se po kombinaci na pravé straně utrhl Houska, který si vychutnal obránce a po delší době se opět radoval z gólu. Do konce poločasu jsme měli ještě jednu obrovskou šanci, ale Kováře po samostatné akci zradil terén a míč mu poskočil, takže zakončil těsně vedle branky. Klikovští stále tlačili, ale do poločasu se již nic nestalo. Po poločase proběhlo střídání - Smrž za Zemana. Hned po několika minutách jsme bohužel inkasovali, kdy střílený centr našel přesně hlavu Šetky a ten z bezprostřední blízkosti uklidil míč do branky. Klikov byl lepší i fotbalovější, ale recept na obranu nenašel, tudíž se uchýlil ke střelám z dálky, který velmi dobře chytající Šamal spolehlivě pochytal. Dvě velké šance měl na hlavě stoper Pražák, jednou mu míč vzal před prázdnou brankou Kovář a jednou hlavičkoval těsně nad. Poslední minuty byly velmi svižné a hrálo se nahoru dolu. Poslední velkou šanci měl opět Houska, kterému se po podobné akci jako z prvního poločasu nepodařilo zakončit. Zbytek zápasu jsme odbránili a odvážíme si tak velmi cenou remízu 1:1 z Klikova, který je nejžhavějším kandidátem na postup zpátky do 1.B třídy, odkud právě sestoupil.