Bezbranková remíza znamená jeden bod z D. Bukovska.

Sestava: Trepka - Janeček, Madar, Vosecký P., Jánošík - Šergl, Bílek, Klokner, Porochoňski - Vodička, Roubík

Reportér: Mady

Jak jste si již mohli všimnout ze zmíněné sestavy, mezi marody nám přibyl další klíčový hráč. K Honzovi Voseckých (nakopnutý nárt), Standovi Sedláčkovi (výron v kotníku) a Jirkovi Kovářovi (natažená třísla) se při pátečním tréninku bohužel přidal Tomáš Dymák, který má zatím neobjasněné problémy s kolenem a vypadá to na dlouhodobější léčení. Trenéru Brunerovi tak přibyla na hlavě další šedina.

Do Dolního Bukovska jsme i přes to odjížděli v dobré náladě a připraveni se porvat o 3 body. Na naší střídačce to vypadalo jako v čekárně na ortopedii :D .
    První poločas se odehrával zejména ve střední části hřiště, kde sváděl tvrdé souboje na trochu neobvyklém místě pravého záložníka Šegy. Domácí hrozili zejména z volných přímých kopů, kterých bylo kolem našeho vápna opravdu spousta. Bránění standartek nám od prvního jarního kola dělá velké problémy a bohužel i tentokrát se po jedné z nich dostal trestuhodně sám k míčí na malém vápně soupeřův střelec, který nštěstí pro nás balón minul. My jsme se dostávali do šancí zejména po centrech z lajny, kde hýřili pohybem jak Šegy, tak na druhé straně výborně hrající Radek Porochoňski. Zřejmě největší příležitost celého zápasu měl na kopačce Zbyňďa Roubík, kterého skvěle vybídl Honza Klokner po vyhraném souboji v soupeřově vápně, Roubal však branku netrefil a tak se do kabin odcházelo za nerozhodného stavu.
    Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako ten první. Většinu času trávili hráči na poli za hřištěm, kde lovili míč ze strouhy a Šegy dostával naloženo na svůj dlouhodobě zraněný kotník. Zbyňďu v průběhu druhého poločasu vystřídal T. Pražák, který dokázal udržet spoustu balónů vepředu a pomoci tak naší záloze s rozehrávkou. Do největší příležitosti se dostal pár minut před koncem Honza Klokner, který svou šanci proměnil, ovšem praporek byl nad hlavou pomezního. Domácí však sami přiznali že se nejednalo o ofsajd ani náhodou .... Na druhé straně v opačné situaci zůstal praporek pomezního dole a domácí útočník se řítil sám na našeho brankáře, který ho ovšem dokázal skvěle vystát a předvedl zákrok zápasu. Hostující lavičce zatrnulo ještě jednou a to po rozehrání poslední standartky a následné střele, která skončila na naší tyči. Oba týmy se tak rozešli smírně a připisují si jeden bod do tabulky.
    Skvělým výkonem se tentokrát blýsknul náš brankář Trepy, kterému zřejmě prospěl brankářský trénink s trenérem Brunerem. V důležitých situacích nás podržel a působil celý zápas velmi jistě.

Na domácí půdě se budeme snažit odčinit ztrátu bodů s Lišovem. Přivítáme v sobotu od 17:00 Jistebnici, přijďte nás podpořit.