Bídný výkon v Třeběticích!

Třebětice - K. Řečice 4:0 (2:0)

Sestava: Mikloš - Vosecký P., Madar, Vosecký J., Janeček - Porochoňski, Bílek, Jánošík, Kovář - Klokner, Vodička

Do 60 km vzdálených Třebětic jsme odjížděli odehrát co nejlepší zápas se soupeřem který je na tom v tabulce o něco líp než my. Od začátku se hrál klidný fotbal a vypadalo to že tomu tak bude i po celý zápas. Bohužel vše se změnilo již ve 20 minutě kdy hostující hráč proběhl po levé straně a střelou na bližší tyč otevřel skóre. Podobná situace se opakovala za 4 minuty a už jsme prohrávali 2:0. Trenér reagoval stažením Pavla Voseckého který i přes zranění jako správný srdcař se rozhodl nastoupit. Do konce poločasu se jinak krom povedené střely Martina Vodičky a skoroúniku Honzy Kloknera nic nestalo a tak po nedůrazném prvním poločase nic nestalo. Hned po zahájení druhé půle nas bohužel zaskočil lobem z půlky domácí kapitán který za pomoci větru dostal míč do naši branky, brankář Mikloš tak jako celý tým smutně přihlíželi.. zbytek zápasu už se relativně jen dohrával a my čekali na konec zápasu nedokázali jsme si vytvořit takřka žádnou šanci a nebýt opět skvěle hrajícího kapitána madara který odrazil vetšinu soupeřových nájezdů odchazeli by jsme ještě s horším výsledkem. Poslední čtvrtý gól byla tečka za tímto nepovedeným zápasem a všichni věříme že na posledním domácím zápase s Řepčí navážeme na sérii domácích vítězství a vrátí se nám zpátky ta správná fotbalová nálada. Hezký den

Reportér: Honza Klokner