Další selhání na hřišti outsidera

Soběslav "B" - K. Řečice  3:0 (2:0)

Sestava: Janda - Vosecký, Michal, Madar, Nedoma - Jánošík V., Pozníček, Šergl, Jánošík O. - Grošek, Idrizaj

Reportér: Kovář

Po zdařelém minulém zápase jsme tentokrát jeli do Myslkovic uhrát další body. Začátek zápasu byl poměrně vyrovnaný a v úvodu prvních 15.minut jsme dokázali neproměnit samostatný nájezd V.Jánošíka a poté i jeho hlavička z úhlu malého vápna neskončila v síti.Pak začali úřadovat domácí,kdy po trestném kopu zaspal Cukr a Soběslavští dopravily míč do branky 1:0.Naše hra na hřišti byla velmi ukvapená a jedna z nejhoršich co jsme kdy předvedli.Domácí byly duraznější a do poločasu dokázali využít ještě jednu standartku 2:0.K zlepšení našeho výkonu nepomohlo ani střídání a když po údajném ofsajdu v 65. dali domací na 3:0 byly vyhlídky mizivé.Soběslav si zbytek zápasu pohlídala a zaslouženě zvítězila..