Dobrý druhý poločas zajistil úspěšnou premiéru v nové sezoně.

K. Řečice - Slavonice  3:2 (0:2)

Sestava: Janda - Kvasnička (Kovář), Vosecký, Madar, Marušák (Idrizaj) - Jánošík V., Bílek, Pozníček, Grošek, Jánošík O. - Fischer

Branky: Pozníček, Jánošík O., Grošek

Reportér: Vosa

První zápas sezony jsme začali na výborně připraveném trávníku a před nabitou tribunou. Začali jsme rozestavením 4-1-4-1, ale tento systém nám moc neseděl. Snažili jsme se hrát jednoduše a ze začátku vyčkat, co soupeř předvede, jelikož přes léto změnili trenéra. V 7. minutě u našeho vápna fauloval Grošek a soupeř zahrával volný přímý kop, který proměnil. My se snažili hrát kombinačně a rozehrávat do lajn. Soupeř předváděl klasickou nakopávanou, naši beci podstoupili mnoho hlavičkových soubojů. Kolem 25. minuty jsme zahráli offside past,ale náš pravý bek, a nová posila týmu Marušák se za námi zapomněl a kapitán Slavonic se štěstím prostřelil Cukra. V 30. minutě proběhlo střídání Marušák off- Idrizaj on.
Poločas jsme prohráli tedy 0:2. V kabině jsme měli pokyny hrát stejnou hru, trpělivě a vyčkat na své šance.
Začali jsme zvyšovat pohyb a velmi často se dostávat před branku soupeře. Z toho padl náš první gol kolem 60.min, centr z lajny, závar před brankou a pohotově dorážející Pozníček dává na 1:2. Poté proběhlo střídání Kvasnička off- Kovář on a rozestavení jsme změnili na 3-5-2. Soupeře jsme v tuto dobu opravdu přehrávali a jejich odkopy sbírali beci a rychle rozehrávali přes playmakera Bílka. Druhý gol jsme si nechali na 70.min, obdoba prvního, centr z lajny závar před brankou a tentokrát dorážel Jánošík O. 2:2. Zápas byl fyzicky náročný a začali nás chytat křeče, ale za podpory fanoušků jsme chtěli zápas vyhrát. Poslední gol padl v 85. min, kdy Vosecký P. našel nahrávkou na vápně osamoceného Groška a ten s přehledem uklidil k tyči na 3:2. Soupeř poté ještě trefil břevno, ale štěstí stálo tentokrát při nás.