Bukovsko - K. Řečice 1:1 (0:1)

Sestava: Janda-Vyhlídka,Madar,Vosecký P.,Idrizaj-Marušák-Kovář,Jánošík O.,Grošek,Jánošík V.-Fischer
Střídal: (80. Janeček)

Reporter: P. Vosecký

K nedělnímu zápasu jsme odjeli se 12 hráči a s pozměněnou sestavou. Náš mančaft zasáhla marodka, takže musíme doplňovat hráči z B-mužstva.
Do utkání jsme vkročili nejlépe jak jsme mohli. V 12. min nádhernou střelou do pravého vinglu trefil Grošek. Zápas byl velmi fyzicky a psychicky náročný. V první půli měl soupeř jednu velkou šanci, ale tu zlikvidoval včasným vyběhnutím Janda. Obrana podstupovala tvrdé souboje s ofenzívou domácích, ale s vypětím všech sil jsme bránili jednogólový náskok.
Druhá půle byla podobná té první. My z pevné defenzívy hrozili rychlými brejky, na které máme typologicky výborné hráče. Do šancí se dostal Jánošík O. a Kovář, ale neproměnili. Pro nás velká škoda. Soupeř provedl několik střídání a to hlavně ve předu. V 93. minutě už jsme byli velmi blízko dobrému výsledku, ale z posledního autu, který letěl do vápna, kde byli všichni kromě brankáře domácích jsme inkasovali na 1:1.