Domácí premiéra dala zapomenout na minulý výkon.

K. Řečice - Chlum u T.  6:0 (3:0)

Sestava: T. Trepka - P. Kvasnička (52. P. Vosecký) , V. Jánošík , O. Madar , M. Nedoma - F. Mach (65. M. Zeman) , T. Dymák (81. K. Janeček) , M. Bílek , J. Kovář (54. S. Sedláček) - T. Zavadil , Z. Šergl (79. R. Porochoňski)

ŽK:  45. Z. Šergl , 85. M. Bílek - 38. J. Flaška , 64. T. Kamenický , 86. J. Matoušek

Po neúspěšném startu sezony v Třeběticích na nás čekal první domácí zápas do kterého jsme šli s jasným cílem zvítězit.
Do zápasu jsme vlétli na 100% a už v 7. minutě jsme vedli 1:0 po chytré střele Bílka. Hra byla v naší režii a pokračovalo
dobývání chlumské svatyně, kterou musel chránit soupeřův nejlepší střelec Hájek. Ve 14. minutě se do bezprostřední vzdálenosti branky prokličkoval Šergl a nekompromisně zakončil střelou k tyčce. O dvě minuty později už Šergl zvyšoval na 3:0, kdy využil rychlou nahrávku za obranu. Hru jsme měli nadále pod kontrolou, ale kvůli nepřesnostem v naší rozehře jsme se do poločasu už střelecky neprosadili. Ve druhém poločase jsme pokračovali v ofenzivní hře, ktérá přinesla v 55. minutě čtvrtý gol o který se postaral Zavadil. Trenér Brunner začal zapojovat do hry čerstvé hráče z lavičky což přineslo ovoce, když v 77. minutě našel střídající Sedláček přesným centrem hlavičku Jánošíka, který se nemýlil. V 82. minutě upravil Janeček skore na konečných 6:0, kdy využil svůj přehled