TJ Sokol Kardašova Řečice - Slavoj Temelín

6 - 1

Branky: Madar 3, Grošek 2, Jánošík O.

Reportér: Filip Grošek
Na zápas s Temelínem jsme šli po debaklu z Klikova s tím,že máme co napravovat.Do zápasu jsme vstoupili výborně a Temelín k ničemu nepouštěli.První gól padl po povedeném přímém kopu Madyho na přední tyč.Golman jenom zíral.O další góly se postarali (nevím přesně v jakém pořadí) Groši po nádherné přihrávce od Ondry Jánošíka.Mady z dalšího přímého kopu,tentokrát na zadní tyč.V druhém poločase jsme inkasovali z penalty.Dále se prosadil opět Groši po přihrávce Idriho.Mady završil hattrick penaltou a skóre završil na konečných 6:1 Ondra Jánošík po pasu Grošiho.Zápas se vyvedl všem a nelze nikoho individuálně vypíchnout.Účast diváků byla hojná a atmosféra výborná.Bohužel se zranil Praži,Vosa dostal červenou kartu a Bavorovo absence nejspíš potrvá i příští zápas.Doufejme,že ho zvládneme stejně jako tento.

Slova trenéra:

„Temelín měl hodně průchodnou obranu, takže jsme často podnikali samostatné úniky nebo po faulech před šestnáctkou zahrávali standardky. Při nich hrál prim především Ondřej Madar, jenž uplatnil svou výbornou kopací techniku. Ze tří trestných kopů dvakrát skóroval a jednou trefil tyč, hattrick pak zkompletoval ze značky pokutového kopu. Kromě něj se v první půli ještě dvakrát prosadil Grošek. Po přestávce sice stoper Vosecký zavinil penaltu,po níž hosté snížili, ale po již zmiňované penaltě Madara jsme v 74. minutě zvýšili na 5:1. Pět minut před koncem hasil požár Vosecký a uviděl červenou kartu, v 89. minutě však Ondra Jánošík ještě upravil skóre. Zajímavostí je jistě fakt, že jsme dohrávali jen v osmi, neboť kromě vyloučení odstoupili další dva hráči kvůli zranění a my měli vyčerpané všechny možnosti ke střídání.