Stará Hlína - K. Řěčice "B" 1:3 (0:3)

Sestava : Janda - Nový (65. Mikšátko), Pražák, Markes V. , Sedláček Fr. - Smrž, Porochoňski, Vosecký, Kupka - Houska, Roubík
Góly : Nový, Smrž, Kupka

Do Staré Hlíny jsme odjížděli v poněkud oslabené sestavě. Jeden z důvodů bylo například zranění některých hráčů z "A" týmu
a tudíž kluci z "B"éčka museli doplnit "A v zápase, který se hrál ve stejném čase v Nové Včelnici - například Mach, Markes, Zeman či Vyhlídka. Návíc stoper Pražák nebyl v úplně dobrém zdravotním stavu. Nicméně do zápasu jsme i tak vstoupili velice zodpovědně a už ve čtvrté minutě se po krásné kombinaci s několika hráči ocitl obránce Nový u soupeřovy branky a nekompromisně prostřelil golmana a my vedli 1:0 ! Po rozehrávce našeho soupeře jsme
ihned obrali domácí mužstvo o míč a hned jsme se valili na bránu, míč se u velkého vápna dostal k v první půli výborně hrajícímu
Smržovi a ten skusil štěstí a vystřelil. Míč se pro domácí nešťastně odrazil od bránícího hráče a přeloboval brakaře - v 5. minutě 2:0 ! To evidentně soupeře rozhodilo a dá se říct že my jsme celou první půli udávali tempo. Za zmínku stojí akce která se konala okolo 30. minuty, kdy po krásné kombinaci Houska - Kupka jsme se dostali opět k soupeřově bráně, ale Kupka z vyložené šance trefil pouze boční síť. Ve 40. minutě jsme se opět nádhernou akcí po levě straně dostali před soupeřovu branku a utočník houska našel skvěle zbíhajícího Kupku a ten z metru nekompromisně zavěsil pod šibenici, 3:0. Do konce poločasu jsme už jen kontrolovali výsledek a do kabin jsme odcházeli s jistým uspokojením.

Ve druhé půli jsme začali působit poněkud unaveně a asi jsme si mysleli že zápas se dohraje sám. Navíc soupeř se ve druhé půli herně zvedl a proto
táké přišel v 60. minutě trest v podobě gólu kdy domácí ůtočník využil závaru před naší brankou a snížil na 1:3. po inkasované brance se náš výkon
nepatrně zvedl, nicméně už to nebylo jako v první půli a taky proto vypadal zbytek zápasu asi tak že se vystřídalo do konce zápasů několik šancí před
 domácí i hostující brankou, ale žádný střelecky pokus se už neujal, a tak zápas za značného sklamaní domácích hráčů i diváků skončil 1:3. Pro nás poněkud
nečekaná, ale tím víc radostná výhra. Další víkend bude pro některé z nás poněkud náročný, protože už v pátek sehrajeme doma zápas proti Novosedlům a v
neděli také doma zápas proti Halámkách, určitě budeme potřebovat podporu fanoušků, protože kdyby jsme vyhráli oba zápasy, přiblížili bychom se více středu
tabulky kde by se nám líbilo o hodně více.