Lídr z Břilic ukázal svojí sílu a ospalou řečickou rezervu rozstřílel 7:0

Břilicie - K. Řečice "B" 7:0 (2:0)

Sestava: Janda-Nový M.,Vyhlídka,Pražák,Smrž-Mach,Zeman,Markes,Sedláček-Houska,Porochoňski

Střídali: Sedláček F.,Roubík Z., Mikšátko

Zápas v Břilicích odehrála řečice špatně. Už v 9 minutě prohrávala 2:0 a bylo po zápase. Výborní břiličtí útočníci či záložnící po celý zápas zatápěli obraně, která nestíhala rychlostně rozběhnutým ofenzivním hráčům. Řečice nepředvedla za celý zápas vůbec nic, rozhodli úvody obou poločasů, kdy Řečice měla hluché desetiminutovky, ve které tam padlo vše, do čeho břiličtí kopli. Nezbývá než se soustředit na příští, mnohem důležitější zápas s Novosedly. Na některých hráčích byla znát také únava, jelikož měli ze soboty zápas v nohách. Jedinou střelu na bránu poslal S. Sedláček, avšak z velké vzdálenosti. Do zakončení se dostal 2x z dálky Mikšátko, ale mířil hodně mimo. Břilice ukázali, že mají nakročeno do 1.B třídy suveréně a boje o záchranu se bát nejspíše nemusí.