Před skvělým publikem uzavřeno skvělé domácí jaro!

K. Řečice - Lišov 3:1 (2:0)

Sestava: Janda (Kočí) - Nedoma, Madar, Michal, Kvasnička (Vosecký P.) - Jánošík O., Pozníček (Janeček), Bílek, Jánošík V. - Idrizaj (Houska), Kovář (Grošek)

Branky: Kovář, Jánošík O., Houska

Reportér: Janeček

Zdravím všechny fanynky a fanoušky dobrého fotbalu. Včera se vám představilo to nejlepší a nejdražší, co je, v současné době ve fotbalovém světě k vidění. Počasí skvělé, tribuny nacpané, prostě ideální fotbalový stav. Před zápasem jsme zlepšili morálku týmovým srazem u Vočka v oblecích a atmosféra byla výborná. Poslední domácí zápas si chtěli všichni užít a začátek zápasu tomu nasvědčoval, v úmorném vedru jsme hráli náš klasický rychlý fotbal po zemi a už v 10 minutě jsme po zásluze kanonýra Kováře šli do vedení 1:0 po krásné individuální akci ze strany až do Lišovské brány. Gól nás uklidni a my dál pokračovali v tlaku na Lišovskou branku, v 16 minutě byl faulován aktivní Kovář a Ondřej Madar výborně nacentroval přímo na hlavu Kováře, jeho hlavičku ještě dokázal gólman hostí vytěsnit před sebe, ale při následné dorážce Ondry Jánošíka už neměl sebemenší šanci, šli jsme do vedení 2:0, hráči Lišova byli bezzubý a jejich útoky končili na nohách v prvním poločase výborné obrany, jediná šance se vyskytla po špatné rozehrávce Jandy, kdy naservíroval balón přesně na nohy Lišovského útočníka, ale v zápětí výborně zpacifikoval jeho střelu. Po druhém gólu hra trošku opadla, kvůli vedru přestala záloha tolik běhat a přišli nepřesnosti a nakopávané balony, takže všichni byli rádi že rozhodčí konečně zapískal poločas. Do druhého poločasu šla obměněná sestava, výborně hrajícího Kvasničku vystřídal Vosecký a vystřídali se také naši gólmani do brány šel Kočí za Jandu. Druhý poločas jsme znovu začali aktivně, nejdříve se dostal tečovaný balón až na hlavu Nedomy, který za hranicí malého vápna mířil hlavou jen na břevno, v zápětí odražený balón na malém vápně skončil až u nohou Idrizaje, ten ale bodlem překopl nad. Hosté začali hrozit z brejků, první ještě výborný Kočí vychytil, ale druhý už skončil za jeho zády a v 52 minutě hosté snížili. V 60 minutě proběhlo na naší straně další střídání, dolů šel Pozníček a na plac Janeček, který hned v prvním souboji musel zůstat za vytaženého Madara, gólman hostí vykopl dlouhý balón až k hranicím našeho vápna, Janeček místo jednoduché zpětné hlavičky gólmanovi, chtěl hrát nohou do autu, promáchl a útočník šel sám na bránu, už nezbývalo nic jiného než sáhnout na ruční brzdu a Lišovského útočníka sestřelit, rozhodčí naštěstí k údivu všech na stadión vytáhl jen žlutou kartu, ale Lišovský měli trestný kop z výborného místa, ale znovu skvělí Kočí vyboxoval pryč od řečické svatyně. Zápas pokračoval dál z obrovskými nepřesnostmi, díky bohu po znovu výborně zahrané standartní situace Madara, netradičně hlavou zavěsil Houska v 85 minutě a už se mohlo slavit! Závěrem bych chtěl poděkovat znovu výborně připravenému trávníku v režii Mírou Bílkem a výborným fanouškům, tvořených z části klukama z béčka! Dnes čeká brazilce zápas s Majdalenou od 16:00, tak přijďte podpořit kluci za honbou o první místo a postup do vyšší soutěže!