Po šlágru kola se naše "A" mužstvo posouvá zpět na druhé místo.
Nová Včelnice - Kardašove Řečice 1:2 (1:0)
Branky: Grošek, Idrizaj
Sestava: Janda - Kvasnička, Michal, Madar, Nedoma - Jánošík V., Bílek, Pozníček, Jánošík O. - Grošek, Idrizaj

Reportér: O. Jánošík

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a dokázali jsme si vytvořit i první šanci, kdy po centru hlavičkoval Pozníček. Jeho zakončení však trefilo pouze domácího golmana .Dále jsme se tlačili dopředu a dali jsme i 1. gol, který však nebyl uznám kvůli offsidu. Okolo 20té minuty jsme zahrávali přímý kop na vlastní polovině, domácí útočník nedodržel minimální vzdálenost a odkop zablokoval tak šikovně, že mohl běžet do breaku, Kvasnička ho musel zastavit za cenu žluté karty. Z následujícího přímého kopu se domácí po nedorozumění O.Jánošíka s Cukrem hlavou prosadili... 1:0 . Dále se hrálo převážně ve středu hřiště, hra byla rozkouskovaná a bez větších šancí.
2.poločas začal tak jak 1. skončil, hra se odehrávala převážně ve středu hřiště. Domácí zahrozili 2 nebezpečníma střelama, které však s přehledem Cukr vyrazil, Okolo 60té minuty jsme se začínali dostávat do šancí, V.Jánošík předložil z levé strany ideální přihrávkou pro Groška, který uklidil do prázdné brány 1:1 .V 65.minutě postupoval O.Jánošík z úhlu sám na brankáře, snažil se předložit Kovářovi před prázdnou bránu ale nedokázal nahrát a akci zazdil. V 70té minutě se dostal balon za domácí obranu k Idrizajovi, který překonal domácího golmana 1:2 . Poté jsme stáhli hru na 5 záložníků a soustředili jsme se na obranu. Domácí nás zamkli na naší polovině, létaly centry se kterýma si Cukr s pozornou obranou poradili. I přes velký tlak jsme však domácí k žádné šanci nepustili a mohli jsme slavit důležitou výhru a posun na 2. příčku.