Průměrný výkon potrestali hosté z Ratibořských Hor

K. Řečice - R. Hory  0:1 (0:1)

Sestava: Trepka - Vosecký P., Pražák, Madar, Jánošík - Janeček, Bílek, Dymák, Kovář - Porochoňski, Šergl

Našim hlavním cílem bylo potvrdit body vybojované v Lomnici nad Lužnicí. Vstup do zápasu se nám ovšem vůbec nevydařil. Opakovanou špatnou rozehrávkou jsme dostali našeho soupeře na koně a ten vycítil svou šanci. V prvních 20 minutách tedy bylo na hřišti pouze mužstvo hostí. To naší pasivitu potrestalo, když se po centru z pravé strany prosadil přesnou střelou hostující útočník. Do konce první půle jsme se nedokázali pořádně dostat do tempa a tak už se nic důležitého neudálo. V šatně jsme si řekli, že samo to zcela určitě nepůjde a naším cílem bylo také udělat radost našemu oblíbenému správci, který slavil v sobotu své narozeniny.

Po přestávce jsme si dokázali vytvořit několik menších šancí a dostávali jsme se pomalu do tempa. Soupeř začal pouze bránit a my jsme se snažili obléhat jejich bránu ze všech stran. Ovšem chyběla tomu finální přihrávka. S blížícím se závěrem utkání se dostal do vápna V. Jánošík, který byl faulován a na „puntík“ si balon postavil Z. Šergl. K naší smůle ho hostující brankář vychytal. O několik vteřin poté se ještě ocitl sám na malém vápně T. Pražák, který trefil pouze břevno. V poslední minutě došlo k nepříjemnému zranění hostujícího útočníka, ovšem z mého pohledu šlo o nešťastný pád a ne žádný úmysl našeho hráče, tak jak tvrdili hosté. To co se poté událo na hřišti se stát už nemělo. Doufám, že hráč hostí bude co nejdříve v pořádku!!!

Za první poločas jsme si nic jiného než stav 0:1 nezasloužili, ovšem ve druhém poločase nám možná chybělo i trochu toho fotbalového štěstí. Mrzí mě, že jsme doma nepředvedli lepší výkon. Doufejme, že to našim fanouškům ještě letos vynahradíme.