Série bez prohry pokračuje těsným vítězstvím.

Kardašova Řečice : Břilice 2:1 (1:1)

Sestava - Trepka - Jánošík,Madar,Nedoma,Vosecký - Kovář,Dymák,Bílek,Sedláček - Šergl,Zavadil

Po dobře odehraném zápase v Suchdole nás čekal domácí zápas o 6 bodů s nepříjemnými Břilicemi.
Nálada byla dobrá i bojovná,ale první poločas jsme zrovna neodehráli moc dobře.I přesto, že jsme soupeře k ničemu vážnému nepustili, byl to spíš boj k soupeřovému vápnu. Až ve 29.minutě se utrhl ze stoperské dvojice opět dobře hrající Madar, který se pomocí jedné narážečky dostal až na okraj malého vápna odkup připravil gólovou příležitost Šerglovi.Ten ji na dvakrát,ale proměnil 1:0.Bohužel 4.minuty poté ve 33. minutě si defenzíva vybrala své a její zaváhání Břilice potrestali vyrovnávací brankou 1:1. V první pulce se už nic zajímavého nepřihodilo a se sklamáním jsme šli do kabin.
Do druhé půlky jsme se hecli, zpřesnili přihrávky a agresivitu, která nám v první půli chyběla. Z toho začaly pramenit i šance, kterou v 55.minutě po nádherné kombinaci a pěkné zpětné přihrávce Šergla z vápna proměnil výstavní střelou Dymák 2:1.Šance přibývaly a v 61.minutě Sedláčka vystřídal Pozníček, který stejně jako Kovář a Zavadil zahodil jasnou šanci na zvíšení skóre.Po těchto zahozených příležitostech pokračovalo drama až do konce. V 81.minutě ještě na hřiště přišel Mach místo Kováře a dopomohl udržet těsnou výhru domácích.
Chtěl bych poděkovat všem kdo přišli nás podpořit a doufám,že nadále budou chodit

Reportér: J. Kovář