Sobota - den hattricků! Domácí skóre na jaře 28:2!

K. Řečice - N. Bysřice 9:0 (3:0)

Sestava: Janda - Nedoma, Madar, Michal, Vosecký P. - Jánošík O., Pozníček, Bílek, Jánošík V. (Janeček) - Grošek (Šergl), Idrizaj (Kovář)

Branky: Šergl 3, Kovář 3, Idrizaj 3

Reportér: Janda

Do zápasu jsme šli dobře naladěni a bylo to velmi znát, prvních 10 minut byla hra celkem vyrovnaná , kdy po krásnem centru míč směřoval na Grošiho , ale ten hlavou přestřelil nad . Chvíli na to vybojoval Idri krásně balon a otevřel skore. Soupeř zahrozil o chvili pozdeji když zahrávali přímí kop s kterym si golman Cukr poradil.Hra se odehrávala ve středu pole kde si s balonem výborně rozuměli Pozna i Míra Bilku Právě diky skvěle hře zvyšoval Idry na 2:0 ,Soupeř se snažil projít do předu ale díky skvělé obraně se k ničemu výraznemu nedostali do poločasu jsme ještě jednou skorovali a to opet Idri po krásnem průniku a do šatny jsme šli s náskokem 3 branek . V druhé puli šel na plac Šegy místo Grošiho a hned po chvili stravené na place skoroval na 4:0 . Tím jsme soupeře uplně odrovnali a i diky tomu Šegy dal další gol na 5:0 .Pote jsme sřídali a na plac šel kovy místo idriho a take netrvalo moc dlouho a i kovy se prosadil na 6:0 soupeř zahrozil v druhe puli jen párkrát , ale bez nákyho uspěchu , Netrvalo to dlouho a opět Šegy po krasné přihravce zvysil na 7:0 . Bystřice uplně odpadla a i diky tomu kovar přidal dalsi branku 8:0, z hruba v 89 minuě opět kovař skoroval po krásné střele na 9:0 ,soupeř v zavěru jen vystřelil hned po rozehrání ale střela šla mimo a sudí ukončil zápas .
Dále bych chtel poděkovat celému mužstvu za skvěli vykon a krásné 3 body  pochválit musím hlavně stoperskou dvojici,která skvěle pracuje předemnou a nepouští soupeře do vyloženejch akci