Sokol K. Řečice - Jiskra Chlum u Třeboně 3:3 (1:0)

Góly: Jánošík O. 2x, Fischer

Sestava: Janda-Vyhlídka,Vosecký P.,Madar,Markes-Idrizaj,Bílek,Grošek,Kovář-Fischer,Jánošík O.

Střídali: Marušák, Janeček

V domácím prostředí chtělo "A"mužstvo plně bodovat, což se nakonec nepodařilo. Od počátku hrála Řečice aktivně dopředu, ale hru provázela řada nepřesností. Chlum spoléhal na rychlé brejky, ale ty většinou končili v ofsajdové pasti, kterou řečická obrana plnila na výbornou. PRvní udeřil po rohovém kopu asi ve 40. minutě O. Jánošík hlavou a hráči sli do kabin za stavu 1:0. Ve druhé půli se podařilo Vyhlídkovi vyslat Fischera, který oklamal obránce a přesnou ránou zvýšil na 2:0. Poté následovala řada zahozených šancí a jak už to tak bývá, přišel trest v podobě snížení. Sudí Kuneš odpískal diskutabilní faul a hosté se štěstím na dvakrát dopravili balon do sítě. Tento okamžik přinesl na domácí hráče nejistotu, čehož soupeř rychle využil a po ztrátě balonu ve středu hřiště rychle vyrovnal na 2:2. V 80. minutě se po faulu Marušáka kopal další přímák a hostující Flaška trefil přesně, čímž Chlum otočil průběh zápasu ve svůj prospěch. Řečice se snažila vyrovnat a po akci na pravé straně odcentroval Vyhlídka na přední tyč, míč propadl k Jánošíkovi a ten vyrovnal. Sudí ukončil poté zápas bez nastavení a týmy se rozešli, pro Řečici, nešťastnou remízou. Za stavu 2:0 jsme měli zápas takticky dohrát, což se nám nepodařilo a stálo nás to 3 body, musíme se poučit a pokračovat dál.