Start do jarní části se "A" mužstvu nevydařil

Třebětice-K. Řečice 5:0 (2:0)

Sestava:Trepka-Janošík, Madar, Vosecký, Nedoma-Dymák, Pozníček, Bílek, Kovář-Šergl, Zavadil

Na zápas jsme odjeli v dobré náladě a plni seběvědomí z dobře odmakané přípravy.
Prvních deset minut patřilo Řečici, kdy soupeře k ničemu nepustila a snažila se kombinací vytvořit šance. Poté soupeř kopal roh, Trepka vyboxoval na soupeřova hráče, který šel do kličky, Kovář nestačil a fauloval v pokutovém území. Soupeř na dvakrát proměnil penaltu. Naše hra byla pořád stejná, po kombinaci na pravé straně zakončoval Šergl mimo branku. Třebětice svojí klasickou hrou vzduchem hrozila pouze z rohů a standardních kopů. Po jednom rohu řečická obrana špatně rozebrala hráče a soupeř zvýšil na 2:0 v 20. min. Do poločasu ještě stihl Zavadil hlavičkovat těsně mimo branku.
Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně a zvrátit výsledek. Bohužel v 60. minutě chybně rozehrál stoper Vosecký a Třebětice zvýšili na 3:0. Po brance většina hráčů svěsila hlavy dolů a nejraději by se viděla v kabině. Výsledek se už nepodařilo zvrátit ani střídajícímu Sedláčkovi a Janečkovi. Soupeř svojí hru nezměnil a těžil z vysokých míčů a přidal další dvě branky.
Výsledek je krutý, ale spravedlivý. Hráčům se nedá upřít snaha a bojovnost, ale školácké chyby v zadních řadách nám rozhodly zápas.

Reportér: Pavel Vosecký