K. Řečice "B" - Novosedly 1:1 (1:1)

Sestava: Janda-Kvasnička,Pražák,Vyhlídka,Janeček-Mach,Porochoňski,Vosecký J.,Sedláček-Houska,Jánošík O.

Střídali: Smrž,Sedláček,Roubík

Góly: Houska

K Řečice vstoupila do zápasu špatně a prvních deset minut předvedla pouze řadu faulů. Novosedly byly pohyblivější, především ve středu hřiště a tak herně měly v první půli lehce navrh. První šanci měl Vyhlídka, ale hlavičkoval z centru Janečka mimo branku. Ve 20. minutě zahrávaly Novosedly přímý kop, který proletěl lehce tečeován kolem zdi, golman Janda vyrazil do strany, od kud hráč Novosedel nahrál před branku a nikým nehlídaný útočník dal do prázdné. Řečice často ztrácela míč, po jedné strátě KVasničky uháněl sám na bránu z úhlu hostující útočník, ale Janda jej dobrým zákrokem vychytal. Další velkou šanci měli domácí po přímém kopu, kdy Janda zůstal na brankové čáře a hosté hlavičkovali nad. Asi ve 35. minutě se hra vyrovnala a centr z pravé strany hlavou lobem zakončil do sítě Houska. Do půle se mohla řečice ještě jednou radovat, ale ve vyložené pozici Houska zakončit nezvládl.

Ve druhé půli se hrála vyrovnaná partie a tak to bylo o tom, kdo dá gól či udělá chybu. Obrany dobře bránili a tak se hrálo pouze mimo vápna. Novosedly si vytvořily jednu vyloženou šanci, ale trefili pouze Jandu ve středu branky. Za Řečici to mohl být houska, jenž hlavou nemířil přesně. Posledních 10 minut Novosedly bránily a chvilku se octly i všechny míče potoce. Pro diváky nezáživný zápas, ve kterém se soupeři rozešli 1:1.