K. Řečice - Ml. Vožice  5:1 (2:1)

Sestava: Trepka - Janeček, Madar, Dymák, Vosecký P. - Sedláček, Bílek, Klokner, Kovář - Vodička Šergl

Branky: Klokner 2, Šergl, Kovář, Vlastní

Reportér: Fredy

V sobotu za krásného počasí a na výborně upraveném trávníku, jsme sehráli první jarní zápas proti druhé Mladé Vožici.
Do utkání jsme vstoupili aktivně a už v 6 minutě po chybě Vožického stopera a díky výbornému zakončení Šergla, jsme šli do vedení 1:0. Ve 20 minutě jsme se radovali podruhé, Šergl zahrál rohový kop přesně na hlavičku naší zimní posily z Deštné, Honzu Kloknera a ten se nemýlil 2:0. Po druhém gólu se hra začala vyrovnávat, soupeř hrozil hlavně po našich faulech, kdy zahrával dlouhé přímé kopy do našeho vápna. Bohužel po jednom z takových kopů jsme inkasovali, když se nám nepovedlo odkopnout míč , který se po odrazu dostal k hostujícímu hráči a ten střelou po zemi k tyči nedal našemu gólmanovi šanci  A za toho stavu jsme šli do kabin .
Druhý poločas jsme začali aktivně a po dobrém napadání jsme si vytvářeli šance, bohužel se nám je nedařilo proměnit, až v 71 minutě po špatném rozehraní hostů, prodloužil Pražák na Kloknera, který si výborně obhodil gólmana a zakončil do prázdné brány 3:1. Po této brance hosté otevřeli hru, ale naše obrana díky výbornému napadání hosty k žádnému zakončení nepustila. My začali hrozit z brejků a po jednom z nich Šergl našel Kováře, který se do toho opřel z 20 metrů a vymetl šibenici. 83 minuta 4:1 ! Hosté po čtvrtém gólu přestali hrát a my ještě přidali jednu branku, Porochonski našel Kloknera, jeho střelu vyrazil gólman k hostujícímu stoperovi, který si vstřelil vlastní góól 90minuta 5:1. Konec zápasu .

Slova trenéra: „Proti soupeři, který přezimoval na druhé příčce, jsme předvedli velmi dobrý výkon. Zápas jsme zvládli a až na krátkodobý výpadek za stavu 2:1 jsme v celém průběhu drželi otěže my. Rozhodujícím momentem byl třetí gól, o který se postaral Klokner, jenž k nám přestoupil s Deštné. Povedenou premiéru navíc ozdobil ještě jednou trefou. O nejkrásnější moment se postaral Kovář, který po přihrávce od Šergla vymetl šibenici a zvýšil na 4:1. V sestavě nebyl žádný slabý článek, kluci odvedli maximum. A to je moc dobře, protože na úvod jara máme vražedný los. Nyní jedeme na půdu vedoucího Lomu a pak hostíme Lišov.“