Ze Strmilova opět s prázdnou!

Strmilov - K. Řečice "B" 4:0 (1:0)

Sestava: Kupka-Vyhlídka,Markes V.,Pražák,Nový M.-Mach,Zeman,Vosecký,Janeček-Kovář,Porochoň

Střídali: Roubík, Sedláček F., Jánošík V., Smrž

K. Řečice "B" opět prohrála 4:0 a už třetí zápas nevstřelila gól. Týmu se nedaří hra dopředu a dostává laciné góly. Ve Strmilově se na malém, hrbolatém a šikmém hřišti Řečice do hry nedostala po celý zápas a nechala Strmilov určovat tempo zápasu. Strmilov se spoléhal na dlouhé nakopávané míče na vysoké a silové útočníky. První branka přišla asi v 18. minutě, když střelu zpoza vápna přizvedl hlavou stoper Pražák a Kupec v bráně už na změnu směru letu nestačil zareagovat. Strmilov měl šance, ty ale skončili buď u obránců, nebo je zlikvidoval Kupka. Z přímého kopu trefil soupeř také tyč. Řečice se před bránu dostala jen sporadicky, jednu šanci si vytvořila z rohového kopu, ale to bylo téměř vše, co předvedla.

Ve druhé půli se hra moc nezměnila, Strmilov vstřelil v průběhu poločasu 2 branky hlavou a ke konci zápasu přidal pojistku po špatném odkopu. Několik slušných akcí proběhlo po pravé straně po ose Smrž-Mach, ale gólovou šanci jejich snaha nepřinesla.

Silné soupeře má Řečice za sebou, ted se tým bude soustředit na zbytek zápasů, například již tuto neděli nás doma čeká Popelín, který bychom rádi na domácím pažitu porazili.

Pozitivem je stabilizace širokého kádru, ke kterému se přidal Vráťa Markes a příští týden nastoupí staronová posila golman Miloslav Malý.

Týmu citelně chyběl útočník Houska, který kvůli únavě zůstal doma.