Suchdol n. L. - K. Řečice  0:0 (0:0)

Sestava: Trepka - Jánošík, Madar, Nedoma, Vosecký - Kovář, Dymák, Pozníček, Sedláček - Porochoňski, Šergl

Náhradnící: Mach, Zeman

ŽK: Šergl, Sedláček

K zápasu se Suhdolem nad Lužnicí jsme odjížděli povzbuzeni úspěchy z posledních dvou zápasů a věřili jsme, že bychom odsud mohli odvézt 3 body. Bohužel k zápasu s námi neodcestovali dva stavební kameny Brunerova týmu - Bílek a Zavadil.
Ze začátku prvního poločasu jsme na soupeře vletěli a nenechávali jsme mu klid v rozehrávce. Útočníci Šergl s Porochońskim výborně napadali a dostávali soupeře pod tlak, z čehož pramenili soupeřovi chyby a ztráty míče. Nám se však bohužel dařilo kombinovat pouze po vápno, kde naše šance končili nepřesnou finální přihrávkou a tak jsme soupeřova golmana téměř neprověřili. Totéž se dá říci i o hráčích Suhdola, kterým se podařilo Řečický celek zamknout kolem šestnáctky ke konci poločasu, ale vyloženější šance si také nepřipravili. Největší šancí prvního poločasu tak byl centr hostů, který si Jánošík málem srazil do brány, na místě však výborně zasáhl Trepka a udržel poločasový stav 0:0.
Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako ten první a ani na jedné straně nebylo vidět moc vyložených šancí. Za zmínku stojí snad jen nádherné jesle Voseckého, který si krásně u lajny povodil soupeře. V závěru zápasu zahrál soupeř ve vápně evidentně rukou, rozhodčí však nechal hru pokračovat a tak zápas skončil remízou 0:0.

Jednalo se o velmi bojovné a fyzicky náročné utkání na těžkém terénu, který neumožňoval nějakou delší kombinaci. Vzhledem k průběhu zápasu je remíza spravedlivá pro obě strany.
Příští týden hostíme doma Břilice a byli bychom rádi, kdyby nás přišlo podpořit co nejvíce fanoušků.